Ali imate pregled nad vsemi IoT napravami v vašem omrežju? Ali jim zaupate?
Kljub številnim prednostim medsebojna povezanost interneta stvari predstavlja velik izziv za podjetja v smislu velikih varnostnih tveganj, ki jih povzročajo nenadzorovane in nezavarovane naprave, povezane v omrežje. Medtem ko poslovne informacijske ekipe standardne IT-naprave ščitijo z ustrezno omrežno varnostjo, so varnostna tveganja, povezana z napravami IoT, manj znana in njihovo zaščito prepogosto spregledamo.
Naprave IoT predstavljajo velika tveganja, saj jih je težko zavarovati in so dovzetne za grožnje, ki jih redko spremljamo. Požarni zid naslednje generacije Palo Alto, prek naročnine IoT Security zagotavlja novo raven varnosti interneta stvari s pomočjo vidljivosti, preprečevanja, ocene tveganja in izvrševanja. Naučite se zaščititi nove številne naprave IoT, ki vsak dan vstopajo v vaše poslovno omrežje.
Še več informacij lahko izveste na webinarju.
Strokovanjak na svojem področju
Certificirani Palo Alto trener, ki organizira treninge, webinarje, PCNSC Palo Alto svetovalec. Vodi Co.Next Palo Alto support center v večjih podjetjih kot so Aviva (UK), Atlantic Group, Komercijalna Banka itd. Poleg tega je tudi CISCO CCNP strokovnjak.
SRC d.o.o.
Tržaška cesta 116
1001 Ljubljana, Slovenija
T: +386 1 600 7000
E: src@src.si
SRC Infonet d.o.o.
Cesta na Okroglo 7
4202 Naklo, Slovenija
T: +386 4 600 7600
E: info@infonet.si
Ste bili s storitvami naših sodelavcev zelo zadovoljni? Mislite, da je še prostor za izboljšave?
Logotipi v različnih formatih.
Politiki okoljske in družbene odgovornosti
Vse uporabnike storitev v računalniškem oblaku obveščamo, da se vsi sistemi ponovno normalno odzivajo. Po doslej zbranih informacijah je ob izvajanju gradbenih del prišlo do prekinitve linije, na kar je programska oprema za upravljanje z diskovnim poljem odreagirala napačno. S pomočjo proizvajalca diskovnega sistema smo uspeli sanirati problem okrog 11h dopoldne. Zaradi velikega števila strežnikov, ki se nahajajo v računalniškem oblaku je ponovna vzpostavitev v polno funkcionalno stanje trajala okrog 50 minut.
Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate.